В Овруцькій міській раді відбулася чергова передача дронів  нашим Захисникам  на фронт

Фото без опису21 квітня 2024 року в Овруцькій міській раді відбулася чергова передача дронів  нашим Захисникам  на фронт. Цього разу на потреби військовослужбовців передано 7 дронів, зокрема: квадрокоптер DJI Mavic 3Т вартістю – 196 000 грн – придбано коштом  Овруцької міської ради та 6 FPV дронів – на суму 85 200 грн,  закуплено завдяки внескам благодійників.

Міський голова Іван Коруд вручив дрони нашому земляку, начальнику штабу – першому заступнику командира вч А***, майору Олександру Соботюку, який, своєю чергою, доставить їх у відповідний підрозділ.

До збору коштів долучилися працівники комунальних підприємств міської ради: КП «Відродження» (5 000 грн), КП «Водоканал» (9 500 грн), КП «Овруч» (4 600 грн), КП «Гарне місто» (3 580 грн), КНП «Овруцька міська лікарня» (14 200 грн); працівники закладів культури та учасники художньої самодіяльності Покалівського старостинського округу під час благодійних концертів (6 000 грн), а також працівники Овруцької міської ради (30 320 грн). Свій внесок у закупівлю дронів зробили й працівники ТОВ «КОЧ – ЛІС» на чолі з директором КОЧ Нурджаном (12 000 грн).

«Дякую кожному за активність та фінансовий внесок, завдяки якому наші захисники отримують дрони. Адже саме ці «пташки» знищують російських окупантів та захищають життя наших воїнів на передовій. Дякую нашим Героям на фронті за боротьбу, мужність, щоденний неоціненний подвиг та збережені життя українців» - зазначив міський голова Іван Коруд.