Оголошено конкурс малюнку «Моя дитяча мрія»

Фото без описуДо Дня захисту дітей службою у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації за участю служби у справах дітей Овруцької міської ради з 1 по 25 травня 2024 року проводиться конкурс малюнку «Моя дитяча мрія».

Служба у справах дітей Овруцької міської ради з 1 по 14 травня 2024 року проводить І етап конкурсу.

ІІ етап  з 20 по 25 травня 2024 року проводить служба у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації – фінальний тур та оголошення переможців.

Умови участі в Конкурсі

1 Учасниками Конкурсу є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (вихованці прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, дітей, які перебувають під опікою/піклуванням), у тому числі які є внутрішньо переміщеними особами, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

2. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

3. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

4. Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам.

5. Роботи можуть використовуватися організаторами Конкурсу для різноманітних виставок та заходів.

2. Вимоги до малюнків

1. На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

2. Розмір роботи: формат А-4.

3. Роботи не оформлювати наклейками, малюнки не мають бути зім'яті або згорнуті.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

• назву роботи;
  • прізвище, ім’я, по батькові та вік автора;
  • ПІБ законних представників, батьків та інших осіб;
  • форма влаштування (ПС, ДБСТ, опіка/піклування, біологічна сім’я);
  • назва територіальної громади, на території якої проживає учасник Конкурсу;
  • один учасник може представити лише одну роботу.
  • вказати назву Конкурсу «Моя дитяча мрія».

Малюнки приносити до служби у справах дітей Овруцької міської ради: вул. Т.Шевченка, 31 а, м.Овруч (ІІІ поверх, 319 кабінет, тел. 0985731352).

Про дату, час та місце нагородження переможців організаторами Конкурсу буде повідомлено додатково.