РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 09.05.2024 року №93 Про скликання чергового засідання Виконавчого комітету Овруцької міської ради

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА

Від 09.05.2024 року          №93

Про скликання чергового засідання Виконавчого комітету Овруцької міської ради.

У відповідності до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

Скликати чергове засідання Виконавчого комітету Овруцької міської ради 16.05.2024 року о 09.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд засідання винести наступні питання:

1. Про схвалення плану заходів щодо організації роботи із складання прогнозу бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2025-2027 роки, складання проекту бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2025 рік, організації виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади, підготовки та розгляду звіту про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Рибинська Н.М. заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1. Про виконання рішення виконавчого комітету міської ради № 1306 від 22.02.2024 року « Про проведення весняного місячника з благоустрою на  території Овруцької міської територіальної громади».

Інформує: Редчиць О.П. - начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради.

1. Про стан розрахунку з комунальними підприємствами міської ради за спожиті комунальні послуги.

Інформують: Директори комунальних підприємств Овруцької міської ради: Латаш О.А., Чичирко М.В., Грищенко П.А., Дуб А.І.

Співдоповідач : Редчиць О.П. - начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради.

4. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дошок.

Інформує:Маковська О.Ю. – головний спеціаліст відділу з Гуманітарних питань Овруцької міської ради.

5.Про виконання плану заходів з підготовки об’єктів цивільного захисту (укриттів) на території Овруцької міської ради.

Інформує: Башинський В.І – начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю.

Співдоповідачі: Півень А.І., Грищенко П.А., Директори закладів освіти.

РІЗНЕ.

Міський голова                                                              Іван КОРУД