Всеукраїнський конкурс до Дня Європи та тестування

 • 28

Фото без описуНаціональним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.
На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях:

 • образотворчі роботи;
 • відеороботи;
 • есе на тему “Україна – це Європа”;
 • музичні та декоративно-ужиткові роботи.
  Подача заявок на Конкурс відбуватиметься з 01.05 по 31.05 на сайті: https://eu.kod-natsii.com/оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.
  Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне ТестуванняЗареєструватись на нього можна з 01.05 по 24.05 на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!
  Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/