23 травня 2024 р. в Овруцькій громаді відбудуться заходи, присвячені до Дня Героїв

Фото без описуДень Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, символ незборимості Української Нації.

23 травня 2024 р. в Овруцькій громаді відбудуться заходи, присвячені до Дня Героїв:

8  год 30 хв –  Пам’ятна хода в. м. Овруч від перехрестя вул. Героїв Майдану та вул. Тараса Шевченка до стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-

українській війні»;

9   год 00 хв – Літія за загиблими Героями (біля стели, центральна площа міста);

9   год 20 хв – Урочистий захід присвячений до Дня Героїв (Овруцький БК);

По завершенню заходів відбудеться покладання квітів до пам’ятних дощок та місць поховання Героїв.

15 год 00 хв – відкриття алеї пам’яті загиблим Героям у с. Хлупляни.

Запрошуємо всіх охочих відвідати заходи та висловити щиру вдячність та пошану тим Героям, хто нині боронить нашу країну та тим Героям, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України.

Слава Україні!

Слава Героям!