Овруцька громада отримала колісний навантажувач та будівельні інструменти

Фото без описуОвруцька громада отримала колісний навантажувач та будівельні інструменти (електричні ударні дрилі, бензиновий різак, набори інструментів для роботи з металом, деревом, електрикою, бензопили, ударні викрутки тощо).

Це стало можливим завдяки співпраці з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine  та за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Отриманий навантажувач та інструменти передано до комунальних підприємств для виконання необхідних  робіт з забезпечення належних умов проживання мешканців Овруцької громади.

Щиро вдячні Регіональному офісу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в Житомирській області  за чудову координацію та постійну підтримку нашої громади!