В Овручі відбулася зустріч естонських меценатів, військовослужбовців, добровольців ДФТГ та небайдужих мешканців громади

  • 137

Фото без описуВже вкотре народ Естонії доводить українцям  свою прихильність. Вже вкотре народ Естонії не словом, а ділом допомагає Україні. Вже вкотре наші естонські друзі, команда корпорації «Сакала», відвідують Овруччину з благородною місією – допомога громаді та військовим ЗСУ.

7 червня 2024 р. вже втретє із міста Тарту (Естонія) в місто Овруч прибула колона автомобілів призначених для українських захисників, котрі виконують завдання безпосередньо на передовій. Гуманітарну допомогу у вигляді восьми автомобілів, одного квадроцикла та одного причепа естонські меценати корпорації «Сакала», передали до Овруцької міської ради.

Сьогодні, 8 червня 2024 р, за сприяння Овруцького міського голови Івана Коруда, було проведено масштабну подію – урочисту зустріч естонських меценатів, військовослужбовців, добровольців ДФТГ та небайдужих мешканців громади з нагоди передачі у військові підрозділи транспортних засобів  (від естонських меценатів корпорації «Сакала»:Tarmo Needo, Karl Joosep Lepik, Raul Ojala, Rene – Hendrik Sirkas, Priit Suviste, Marko Avikson, Marko Laur, Indrek Katušin, Märt Paal) та 18 дронів FPV: 7 із яких придбано  за кошти небайдужих мешканців нашої громади (жителів сіл Оленичі та Велика Фосня (добровільні внески біля кринички), сімей Галини і Віктора Лєйкіних та Аліни і Михайла Шваб, Ігоря Смирнова, Миколи Дубовика, Олени Бортник, Раїси Кудрявцевої, Світлани Лавренчук); колективу Покалівського БК, закладів освіти: (Кирданівського ліцею, Великофоснянської гімназії ім. О. Покальчука, Левковицької гімназії, Овруцького ліцею №3, ЗДО №8, №10, №6, №5, Овруцький ІРЦ), працівників відділів, підрозділів та ЦНСП Овруцької міської ради; 1 дрон  вкотре придбано за власний кошт Людини – Патріота, що побажала не розголошувати своє ім’я, а ще десять безпілотників передано керівником ПП СМК «Полісся» Олегом Скорецьким від представників бізнесу, що входять до БО «Древлянський край».

Ці подарунки допоможуть військовим ефективно виконувати бойові завдання, перебуваючи в найгарячіших точках країни.

Після того, як прозвучали Державний гімн України та Державний гімн Естонії присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять Захисників, які поповнили небесне військо та навіки вписали свої імена в історію України.

До слова було запрошено гостей з Естонії та представників військових підрозділів.

Військовослужбовців, які протягом тривалого часу боронили рідну землю на передових позиціях фронту, відзначено Грамотами та грошовою винагородою від Овруцької міської ради. За дієву допомогу громаді та ЗСУ, міський голова Іван Коруд вручив Почесні грамоти та символічні подарунки – футболки із зображенням українського та естонського прапорів благодійникам з Естонії. Від командування ЗСУ естонським меценатам також передано Подяки та стяги бойових підрозділів.

На завершення Овруцький міський голова зазначив: «В умовах війни одним із пріоритетних завдань для кожного з нас є підтримка ЗСУ. Адже тільки завдяки спільним зусиллям та чітко скоординованим діям можна наблизити перемогу», також подякував кожному і кожній, хто зі зброєю в руках боронить рідну землю від ворога, нашим естонським друзям, які відвідали Овруччину, всьому естонському народу та всім жителям громади, які підтримують наших Героїв та роблять все для того, щоб перемога якнайшвидше  прийшла на українську землю.

Слава Героям! Слава Україні! Слава Естонії!

Разом до перемоги!