Звернення міського голови Івана Коруда в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

  • 29

Фото без описуШановні ветерани Другої світової війни, діти війни, мешканці територіальної громади!

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Війна, яка залишила після себе катастрофічні наслідки: розгромлені міста та села, покалічені долі, обірвала життя мільйонів людей, яка не оминула жодної української родини. Серед них були і наші земляки.

На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою, чиє життя забрала Друга світова війна.

Сьогодні найкращі сини і доньки України знову стали у військовий стрій та героїчно боронять рідну землю від одвічного ворога – росії, яка намагається  знищити нашу націю, історію та культуру.

Потерпаючи від кривавої російської агресії, український народ, як ніхто у світі  усвідомлює, через які випробування пройшли наші діди та прадіди, вистоявши у страшному пеклі Другої світової війни.

 

Щиро дякую мужнім Захисникам рідної землі різних часів за самовіддане служіння країні та народу.

У цей день схиляю голову перед пам’яттю усіх Героїв, хто ціною свого життя виконав обов'язок перед країною та виборював мир для українського народу. 

Слава Героям! !Слава Україні!

З повагою, міський голова    Іван Коруд