Для представників Овруцької територіальної громади відбувався хакатон «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями»

  • 89

Фото без описуДля представників Овруцької територіальної громади протягом двох днів 20-21 червня 2024 року на базі Овруцької центральної бібліотеки ім. А. Малишка, в рамках проєкту «Парламент для села правообізнаність сільського населення як інструмент впливу на прийняття рішень»,  відбувався хакатон «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями».

Урочисто відкрила захід та представила присутнім  спікерів заходу  начальник відділу культури і туризму Овруцької міської ради Юлія Корчемна.

Під час зустрічі, у невимушеному форматі, спікери хакатону: координатор проєкту, уповноважена представниця ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні» в Житомирській області  Інна Величко, експерт – соціолог  Володимир Триліс та експерти проєкту  Ельміра Маслова й  Інна Тарабарова спонукали учасників до активного пошуку нових ідей щодо користі розвитку сільського туризму в громаді.

Понад 30 жителів громади стали учасниками даного заходу. Вони працювали в групах та представили свої ідеї щодо  сільського туризму й висвітлювали різноманітні думки задля збільшення туристичної привабливості Овруччини.

Помічник Народного депутата України Володимира Арешонкова Віктор Гриневич підкреслив важливість і необхідність об’єднання зусиль фахівців із туризму, адже це - сприятиме відновленню та розвитку туризму в сільській місцевості після перемоги України.

Розвиток туризму є надзвичайно важливим для громади, оскільки це сприяє залученню гостей та інвесторів, розвитку інфраструктури та популяризації культурних та історичних цінностей регіону. Такі події, як культурно-туристичні хакатони, сприяють не лише освоєнню нових знань, але й формуванню почуття гордості за свою країну та бажанню долучитися до її подальшого розвитку.

Таким чином, даний хакатон став важливою подією у громаді, адже він покликаний поглибити знання про історію та культуру регіону, підтримати розвиток туризму та сприяти формуванню національної свідомості серед жителів громади.