Сьогодні в м. Овруч біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» відбулися заходи присвячені Дню Конституції

  • 80

Фото без опису28 червня наша країна відзначає велике державне свято – День Конституції України – головного закону нашої  держави, гаранту прав і свобод кожного українця.

Сьогодні в м. Овруч біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» відбулися заходи присвячені Дню Конституції.

Настоятель Свято – Макарівського храму Православної церкви України отець Олександр відслужив молебень за загиблими та померлими Героями.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять всіх захисників, які віддали життя,  виконуючи свій конституційний обов’язок.

До присутніх звернувся міський голова  Іван Коруд та відмітив: «День Конституції - державне свято, яке є особливо важливим для нас, у часи, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським окупантом, це черговий привід заявити про те, що ми – українці, вільний народ незалежної держави.», - та побажав, щоб з кожним днем в  українців міцніло почуття гордості за свою країну та за її Основний Закон, а також подякував нашим Захисникам - Героям сьогодення за їх жертовність та щоденний подвиг, вклонився світлій пам’яті Героїв, котрі віддали свої життя за Україну та український народ та вручив нагрудні знаки «Почесний громадянин м. Овруч» (посмертно) рідним п’яти загиблих Героїв: Олега Войтовича, Олега Яскажука, Валентина Жучка, Владислава Федоренка, Павла Демидчука.

День Конституції — це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції у статті 161. Шануймо Основний Закон України. Знаймо, хто ми, якого роду. Борімося - поборемо!

Слава Героям! Слава Україні!