Віталій Бунечко: «Сталий розвиток: кращі практики співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства». Діалог влади та бізнесу. ВІДЕО

  • 51

Фото без опису

На Житомирщині 21 листопада відбувся форум «Сталий розвиток: кращі практики співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства». Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з підприємцями, науковцями та головами громад комплексно розглянули питання підтримки бізнесу, досліджень та розвитку економіки області.

 

Обговорення відбулося в рамках платформи «Діалог влади та бізнесу» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Регулярні зустрічі підприємців із представниками влади стали ефективним механізмом для розв’язання нагальних питань для усіх учасників підприємницької спільноти.

 

Як зазначив Віталій Бунечко, саме завдяки постійній комунікації, політиці відкритості та постійної підтримки підприємництва бізнес на Житомирщині, навіть після початку повномасштабного вторгнення, не лише продовжив роботу, а й масштабував свої можливості. Жоден іноземний інвестор не залишив нашу область. Навпаки, спостерігаються додаткові інвестиції та розширення виробництва.

 

Гарним прикладом цьому є багатомільйонні інвестиції компанії Monsanto-Bayer, яка успішно завершила розширення потужностей насіннєвого заводу на Житомирщині, відкриття найбільших та найсучасніших в Україні автозаправних комплексів компаніями UPG та WOG, створення нового індустріального парку «МаРижани», та ще сотні інших проєктів, які демонструють довіру з боку бізнесу до нашого регіону і нашу спрямованість на чесну та ефективну співпрацю. Ми активно розвиваємо альтернативну енергетику, розуміючи, що це запорука нашої енергетичної безпеки в умовах війни та внесок у збереження екології.

 

Житомирська політехніка стала платформою для співпраці бізнесу та навчальних закладів у галузі сучасних технологій. Разом ми працюємо над розвитком IT-сектору, інженерних напрямів та підготовкою фахівців майбутнього.

 

Окремо слід відзначити роль Центру ветеранського розвитку, який працює в цьому закладі. Він не лише сприяє адаптації наших героїв до мирного життя, а й залучає їх унікальний досвід для розвитку різних технологій та зміцнення економіки області. Програми перепрофілювання та навчання для ветеранів відкривають нові горизонти для розвитку як особистого, так і регіонального.

 

“Ми пишаємося тим, що Житомирщина є лідером у сфері органічного виробництва в Україні. Підприємства області успішно експортують свою продукцію до Європи, а також розвивають внутрішній ринок. Наш регіон щодня доводить, що синергія влади, бізнесу та громадянського суспільства – це ключ до успіху”, — підкреслив Віталій Бунечко.