С К Л А Д постійних депутатських комісій Овруцької міської ради

  • 144

С К Л А Д

постійних депутатських комісій Овруцької міської ради

VІII скликання

З питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку:

  1. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Шевчук О.І. – голова постійної комісії, (політична партія Слуга Народу)

Члени комісії:

  1. Пешко К. В. – заступник голови комісії, (політична партія НАШ КРАЙ);
  2. Чичирко М. В. – секретар комісії, (політична партія Слуга Народу)
  3. Кобилинський М. А. (позапартійний)
  4. Гулько С. Д. (політична партія Європейська солідарність)
  5. Дубницький О. П. (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)
  6. Редчиць О. П. (політична партія Слуга Народу)

З питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій

1. Макарчук Я. І. – голова постійної комісії, (політична партія НАШ КРАЙ)

Члени комісії:

2. Соляр В.В.  - заступник голови комісії (політична партія Слуга Народу)

3. Кривопиша Л. С.  – секретар комісії, (політична партія Європейська солідарність)

4. Старовойт Григорій Володимирович (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)

5. Рибинська Оксана Сергіївна (політична партія ВО «Батьківщина»)

З питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності

1. Крамчанин О.Г. – голова постійної комісії, (політична партія Європейська солідарність)

Члени комісії:

  1. Китиця В.В. - заступник голови комісії (політична партія НАШ КРАЙ)
  2. Бірківський В.А.  –  секретар комісії (політична партія Слуга Народу)
  3. Піскунова Г. В. - (політична партія Слуга Народу)
  4. Бірківський В.А.  –  (політична партія Слуга Народу)
  5. Левковський М.А. (політична партія Європейська солідарність)
  6. Шатило В.П. (політична партія Слуга Народу)

З гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення

1. Соботюк Л.І. – голова постійної комісії, (політична партія ВО «Батьківщина»)

Члени комісії:

2. Кашуба Т. А. – заступник голови комісії, (політична партія Слуга Народу)

3. Мошківська Л.П.  – секретар комісії, (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)

4. Гаращук М.В. (позапартійний)

5. Давидюк Ю.В. (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)