Робота на міжнародному напрямку продовжується!

Під час саміту «Світ за Україну» у Жешуві співпраця між громадами посилюється та переростає в довгостроково партнерство. За підтримки Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад гміна Цедри-Вельке та Овруцька міська територіальна громада уклали договір про побратимство. В рамках офіційної зустрічі сторони обговорили питання щодо реалізації спільних проектів за кошти ЄС, надання гуманітарної допомоги та обміну досвідом.

Міський голова Іван Коруд отримав ключі від автобуса для Овруцької ТГ у рамках співраці України з Естонією!

У рамках співпраці України з Естонією та реалізації плану з повоєнного відновлення Житомирської області була надана гуманітарна допомога від Естонської Республіки у вигляді автобусів  Iveco Irisbus. Загалом Уряд Естонії планує передати близько 30 автобусів. З них тільки 12 на Житомирщину. Так, вчора, у м. Олевськ ключі від одного з таких автобусів для Овруцької громади отримав міський голова Іван КОРУД.

Перший форум відновлення в Україні відбувся на Житомирщині!

Символічно, що його провели саме в Житомирській області, де наші естонські партнери фінансують уже 2 проєкти з відновлення: дитячий садочок у Овручі та пошкоджений російською ракетою міст у Малині.

Овруцькою міською радою підписано меморандум про співпрацю з Мережею захисту національних інтересів «А Н Т С»

08 вересня 2022 року підписано Меморандум про співпрацю між Овруцькою міською радою та ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» у рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

Відбулась перша робоча нарада з представниками естонської делегації щодо будівництва нового дитячого садочка в м. Овруч

Вже вдруге, відбулась зустріч з представниками урядової делегації з Естонії на території Овруцької громади, а саме: Тармо Нідо – керівник проектів розвитку інфраструктури в Україні, ESTDEV; Тійд Сілд – архітектор архітектурної компанії SPORT; Ало Тамм – генеральний директор компанії модульних будинків HARMET, які наразі займаються проектуванням будівництва модульного дитячого садочка на території м. Овруч.

Перший об’єкт відбудови України, затверджений іноземною державою, – це дитячий садочок у місті Овруч!

4-5 липня 2022 року  народні депутати України разом з депутатами та головами територіальних громад Житомирщини (у складі делегації брав участь Овруцький міський голова Іван КОРУД),  волонтерами та підприємцями України мали нагоду відвідати та попрацювати з Другом з великої букви України  – Естонією.

Разом з міжнародним співтовариством розпочинаємо готуватися до відбудови об’єктів Овруцької громади.

Вчора були раді вітати в нашій громаді Народних депутатів України від політичної партії Слуга Народу Арсенія Пушкаренко, Тетяну Цибу та представників урядової делегації з Естонії, а саме: Kadri Maasik, Tarmo Needo, Tiina Joosu-Palu.