![Налагодження співпраці між французьким містом Sailly lez Lannoy та Овруцькою громадою](https://rada.info/upload/users_files/04053370/cb71b00a03237521ccc558c540902b96.jpg)
Налагодження співпраці між французьким містом Sailly lez Lannoy та Овруцькою громадою
Французький вислів: із багатьох маленьких струмків утворюється велика річка.
![Овруцька громада радо зустріла високошановних гостей на місці будівництва дитячого садочка](https://rada.info/upload/users_files/04053370/67ae820fade631edfa52e94d72686b05.jpg)
Овруцька громада радо зустріла високошановних гостей на місці будівництва дитячого садочка
26 січня 2023 р. Овруцька громада радо зустріла високошановних гостей на місці будівництва дитячого садочка.
![Робота на міжнародному напрямку продовжується!](https://rada.info/upload/users_files/04053370/b1cf25efcaa3cb2fc636144f6a3ce7b5.jpg)
Робота на міжнародному напрямку продовжується!
Під час саміту «Світ за Україну» у Жешуві співпраця між громадами посилюється та переростає в довгостроково партнерство. За підтримки Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад гміна Цедри-Вельке та Овруцька міська територіальна громада уклали договір про побратимство. В рамках офіційної зустрічі сторони обговорили питання щодо реалізації спільних проектів за кошти ЄС, надання гуманітарної допомоги та обміну досвідом.
![Міський голова Іван Коруд отримав ключі від автобуса для Овруцької ТГ у рамках співраці України з Естонією!](https://rada.info/upload/users_files/04053370/a2ff8e1562e0fac516c452b1a5ff2a55.jpg)
Міський голова Іван Коруд отримав ключі від автобуса для Овруцької ТГ у рамках співраці України з Естонією!
У рамках співпраці України з Естонією та реалізації плану з повоєнного відновлення Житомирської області була надана гуманітарна допомога від Естонської Республіки у вигляді автобусів Iveco Irisbus. Загалом Уряд Естонії планує передати близько 30 автобусів. З них тільки 12 на Житомирщину. Так, вчора, у м. Олевськ ключі від одного з таких автобусів для Овруцької громади отримав міський голова Іван КОРУД.
![Перший форум відновлення в Україні відбувся на Житомирщині!](https://rada.info/upload/users_files/04053370/eda82dc554ed3266542ce7bfafc071da.jpg)
Перший форум відновлення в Україні відбувся на Житомирщині!
Символічно, що його провели саме в Житомирській області, де наші естонські партнери фінансують уже 2 проєкти з відновлення: дитячий садочок у Овручі та пошкоджений російською ракетою міст у Малині.
![Овруцькою міською радою підписано меморандум про співпрацю з Мережею захисту національних інтересів «А Н Т С»](https://rada.info/upload/users_files/04053370/ed7e240da2e5609d42e3d17fa030d70f.jpg)
Овруцькою міською радою підписано меморандум про співпрацю з Мережею захисту національних інтересів «А Н Т С»
08 вересня 2022 року підписано Меморандум про співпрацю між Овруцькою міською радою та ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» у рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.
![Відбулась перша робоча нарада з представниками естонської делегації щодо будівництва нового дитячого садочка в м. Овруч](https://rada.info/upload/users_files/04053370/51c1aa38f6665dc0a1f430484493ea4e.jpg)
Відбулась перша робоча нарада з представниками естонської делегації щодо будівництва нового дитячого садочка в м. Овруч
Вже вдруге, відбулась зустріч з представниками урядової делегації з Естонії на території Овруцької громади, а саме: Тармо Нідо – керівник проектів розвитку інфраструктури в Україні, ESTDEV; Тійд Сілд – архітектор архітектурної компанії SPORT; Ало Тамм – генеральний директор компанії модульних будинків HARMET, які наразі займаються проектуванням будівництва модульного дитячого садочка на території м. Овруч.
![Перший об’єкт відбудови України, затверджений іноземною державою, – це дитячий садочок у місті Овруч!](https://rada.info/upload/users_files/04053370/6f474cca3bce412148c68592756de00a.png)
Перший об’єкт відбудови України, затверджений іноземною державою, – це дитячий садочок у місті Овруч!
4-5 липня 2022 року народні депутати України разом з депутатами та головами територіальних громад Житомирщини (у складі делегації брав участь Овруцький міський голова Іван КОРУД), волонтерами та підприємцями України мали нагоду відвідати та попрацювати з Другом з великої букви України – Естонією.
![Разом з міжнародним співтовариством розпочинаємо готуватися до відбудови об’єктів Овруцької громади.](https://rada.info/upload/users_files/04053370/b0125fe544fe325880dff6b7856a429f.jpg)
Разом з міжнародним співтовариством розпочинаємо готуватися до відбудови об’єктів Овруцької громади.
Вчора були раді вітати в нашій громаді Народних депутатів України від політичної партії Слуга Народу Арсенія Пушкаренко, Тетяну Цибу та представників урядової делегації з Естонії, а саме: Kadri Maasik, Tarmo Needo, Tiina Joosu-Palu.