Відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України

Фото без описуУ неділю, 17.04.2022 року, завершився фінальний етап Благодійного турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ, який організовано ГО “Федерація футболу Овруччини” за сприяння Овруцької міської ради. Загалом у турнірі взяли участь 12 команд з різних територіальних громад Коростенського району. До фіналу дійшли 4 найсильніші команди.

Переможцем Благодійного турніру став ФК “БІГУНЬ”.

Під час церемонії нагородження приватний підприємець Андросович Василь Романович подарував футболку з автографами відомих українських футболістів батьку загиблого Героя 95-ї бригади – Коронському Анатолію Леонідовичу!

В рамках Благодійного турніру вдалося зібрати 16 000 тис. гривень. Дані кошти спрямовані як допомога на лікування двом нашим захисникам, які отримали поранення від російського агресора: Володимиру Чорному, який проживає в с.Мала Чернігівка та Валерію Богомазюку, проживає в с.Велика Чернігівка по 8 000 тис.грн кожному. Щиро дякуємо нашим Героям за можливість жити під мирним небом. Україна непереможна!!

Дякуємо, всім, хто долучився до збору коштів та підтримує наших захисників. Ми всі разом творимо добру справу.

Слава Україні!