Туристичний потенціал Овруцької громади презентували на фестивалі “#Мандруй #Україною”

Фото без описуТриденний фестиваль “#Мандруй #Україною” відбувся.

Овруцьку громаду представляли Юлія Корчемна та Оксана Левківська в автентичних костюмах, які презентували туристичні маршрути громадою.

На локації майстрів народних промислів область та громаду представляв народний художник України Микола Климович, директор Малої академії народних мистецтв та ремесел.

Житомирщина цього дня дивувала космічною їжею та Мекканоїдом, зразками природних мінералів, овруцькою говіркою та справжніми витворами мистецтва “овруцькою соломкою”. Обласний туристичний інформаційний центр спільно з Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської ОДА проводили розіграші сувенірів.

Були представлені Національний музей космонавтики ім. С.П.Корольова, Музей коштовного та декоративного каміння (м.Хорошів) і Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Буханчука.