Людина починається з добра...

Фото без опису Людина починається з добра, і йому немає меж і кордонів –  це довів нам житель Овруча Тарас Кобилинський. Він, за власної ініціативи, збирає кошти на потреби ЗСУ та передає їх до міської ради.

Добровольцю із золотим серцем вже вдалося зібрати 10000 грн, на придбання автомобіля для військових.

Тарасе, прийміть мою сердечну подяку за Ваші починання.  Адже, саме Ваша громадянська позиція, чесність та доброта дають віру у те, що у нашого народу є майбутнє.

Щиро вдячний всім небайдужим, що долучаються до Тараса та разом здійснюють хорошу справу, низький уклін за вашу чуйність і відкриті серця.

Ми єдині як ніколи, допомагаючи один одному стаємо тільки сильнішими. Разом вистоїмо і переможемо.

З вдячністю та повагою, міський голова                                                    Іван Коруд