До уваги громадян! Овруцький відділ міграційної служби повідомляє

  • 993

 

Фото без описуДо уваги громадян! Потурбуймося про своєчасність оформлення та належний стан Ваших документів!

Оформити ID-картку, закордонний паспорт або вклеїти фото за віком в місті Овруч, можна за адресою: вул. Тараса Шевченка – 31-а. перший поверх, «праве крило», службові каб. 109, 110, 111 з вівторка по суботу з 9 години до 18 години. В суботу до 16 год. 45 хв. Понеділок, Неділя – вихідний.

Вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки: 450 грн (нетерміновий), 820 грн (терміновий).

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга безоплатна.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: 856 грн (нетерміновий), 1496 грн (терміновий).

У підрозділах Державної міграційної служби України можна отримати послугу з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

Громадяни мають змогу скористатися  записом до електронної черги на офіційному сайті ДМС України (https://dmsu.gov.ua/services/online.html) або подати необхідні документи безпосередньо в територіальному підрозділі Міграційної служби (https://dmsu.gov.ua/zhytomyr), за вищевказаною адресою.

Отримати інформацію щодо стану оформлення біометричного документа можна на офіційному вебсайті ДМС, скориставшись сервісом «Перевірка стану оформлення документів» (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html).

Овруцький відділ УДМС у Житомирській області