Звіт Великохайчанського старостинського округу за підсутками роботи 2022 року

Про пророблену роботу  в

Великохайчанському старостинському округу

за період протягом 2022 року

На постійній основі здійснюється прибирання території Великохайчанського старостинського округу, а саме прибирання території адмінприміщення, будинку культури, пам’ятника загиблим односелецям, зупинок громадського транспорту. Прибирання узбіччя від сміття по вулицях. Біля адмінприміщення встановлено клумбу.В зимовий період під час снігопадів на постійній основі проводилось очищення доріг від снігових заметів.

Відновлено 2 (два) бомбосховища, а саме: Перше Будинок культури проведено освітлення та встановлено двоє дверей для виходу. Бомбосховище забезпечене стільцями в кількості 120 шт.

Друге бомбосховище(підвал школи) облаштоване опаленням, встановлено два твердопаливні котли. Встановлено 40 ліжок та збито тапчани по периметру кімнати для ночівлі жителів округу під час бомбардування (може розмістити понад 100 осіб з ночівлею). Встановлено аварійні двері, запасний вихід для можливої евакуації жителів, які перебуватимуть у бомбосховищі.

На приміщенні школи встановлено систему оповіщення (сирену) для оповіщення населення.

Здійснено вирізання чагарників та прибирання кладовищ в селі Мала Хайча, Велика Хайча та Кобилин.

Здійснено вирізання чагарників біля бані в селі Велика Хайча.

Здійснено вирізання чагарників біля занедбаного будинку в селі Мала Хайча та проводиться його ремонт

Зрізано та скроновано 20 аварійних дерев на території Великохайчанського старостинського округу згідно заяв жителів округу

Ліквідовано 3 стихійні сміттєзвалища .

Проводилося упорядкування подвір’їв житлових будинків , які знаходяться на балансі Овруцької міської ради (вирізання чагарників) 6 шт.

Заготовлено та завезено дров у ФАПИ сіл М. Хайча, В. Кобилин.

Здійснювався ремонт пожежного автомобіля. Здійснено 14 виїзди на пожежі по Норинському, Бондарівському та Великохайчанському округах.

На постійній основі здійснюється вивіз сміття власників домогосподарств по Великохайчанському старостинському окрузі.

Розчищення та благоустрій кринички с. Малий Кобилин

По вулиці М. Ващука здійснено вичищення бордюр від землі.

Здійснено підсипку кромки асфальту між селами  М. Хайча та В. Хайча.

Проведено утеплення свердловин та вуличних колонок.

На постійній основі здійснюється поточний ремонт водопроводу.

Під час обледеніння здійснюється посипання вулиць округу сумішшю по льодяному покриву (особливо схили).

Здійснено благоустрій біля пам’ятника героя України Миколи Ващука

Проведено роботи по укладанню тротуарної плитки та бордюр до ФАПУ с. В. Хайча

Очищення та встановлення кришок на двох колодязях в селі Малий та Великий Кобилин Закачування води та запуск системи опалення в приміщенні колишнього інтернату в селі Великий Кобилин. Ремонт трактора. Встановлення дорожніх знаків по вул. М. Ващука в с. Велика Хайча

Староста                                                       Сергій Божок