Звіт про виконану роботу відділу ЦНАП у 2022 році

Звіт про виконану роботу відділу ЦНАП у 2022 році

В Овруцькій громаді працює Центр надання адміністративних послуг, який обслуговує  близько 150 громадян у день.

Жителі громади та суб’єкти господарювання мають  можливість отримати 207 видів послуг у 12 сферах діяльності.

З 24.02.2022  ЦНАП забезпечував роботу «Гарячої лінії» Овруцької міської ради, складали списки охочих виїхати з громади, згідно з якими  ФОП Мошківським В.О. надавались  автопослуги транспортування пасажирів  з метою евакуації населення до міст Коростень, Житомир, Львів, Яремча, Східниця, пункту контролю через державний кордон України з Польщею Ягодин. Всього евакуйовано близько 2 тис. громадян.

Попри авіаудари та пошкоджене приміщення, у якому були відсутні всі вікна, з 16 березня 2022 року ЦНАП відновив роботу по наданню адміністративних послуг соціального характеру – оформлення всіх видів допомог та реєстрацію ВПО, а у квітні  - послуги з державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Всього у 2022 році було зареєстровано 34618 звернень та надано 32125 послуг.

Найбільшим попитом серед населення нашого міста  у 2022 році користувались послуги соціального характеру, послуги з реєстрації місця проживання особи та видачі довідок, видачі відомостей з Державного земельного кадастру,  тощо.
 З питань державної реєстрації права власності на нерухоме майно та надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 5084;
  З питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців – 2569;

З питань соціального захисту – 13115 з них звернення на отримання компенсації за нехарчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах – 9248;

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 1112;

Земельні питання – 921;

Видача витягу з ДЗК – 900;

Видано різного виду довідок – 6655.

З січня 2022 року у відділі ЦНАП впроваджено послуги ДІАМ - подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Надано послуг – 153.

З 01.10.2022 року розпочато надання  послуг з оформлення та видачі паспортів громадянам України та паспортів для виїзду за кордон, надійшло звернень – 1522. Для надання якісних послуг та забезпечення їх доступності придбано додаткове обладнання для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки вартістю 400 тис.грн.

За платні послуги, з яких  стягується адміністративний збір, до місцевого бюджету надійшло коштів на суму   1420122,89 тис. грн.

Начальник відділу ЦНАП                                            Оксана Шевцова