ПРОТОКОЛ №16 засідання постійної комісії з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 20 травня 2022 р.

Фото без описуПРОТОКОЛ  №16

засідання постійної комісії з

гуманітарних питань, освіти, медицини, культури,

фізичного виховання та соціального захисту населення

від 20 травня 2022 року

Присутні: заступник голови комісії: Кашуба Т.А

Члени комісії: Гаращук М.В., Давидюк Ю.В.

Відсутні: Соботюк Л.І., Мошківська Л.П.

Порядок денний засідання

1. Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 квартал 2022 року.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк Катерина Миколаївна - директор

Центру надання соціальних послуг

1. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що підпорядковані відділу культури і туризму Овруцької міської ради.
  2. Про внесення змін до Рішення Овруцької міської ради № 1117 від         23 грудня 2021 року «Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності».

Інформує: Яковець Андрій Сергійович – в.о. начальника

відділу культури і туризму

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв., відповіді на запитання до 3 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1.  Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 квартал 2022 року.

ДОПОВІДАЄРибинська Н.М. – заступник міського голови

Додаткову інформацію з даного питання в частині податкових надходжень до бюджету надала головний спеціаліст відділу фінансів міської ради      Павлущенко Л.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 квартал 2022 року».

СЛУХАЛИ: 2. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ: Давидюк К.М. – директор Центру надання соціальних послуг

Доповідач повідомила депутатам, що до запропонованого проєкту рішення надійшла ще одна заява від громадян, і запропонувала її розглянути. Участь в обговоренні взяли депутати Давидюк Ю.В., Кашуба Т.А. Було вирішено задовольнити дану заяву.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади».

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що підпорядковані відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄЯковець А.С. – в.о. начальника відділу культури і туризму

Участь в обговоренні питання взяли депутати Кашуба Т.А., Давидюк Ю.В., секретар міської ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 2, «Проти» - 0, «Утримались» - 1

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до Рішення Овруцької міської ради № 1117 від      23 грудня 2021 року «Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності».

ДОПОВІДАЄ: Яковець А.С. – в.о. начальника відділу культури і туризму

Секретар міської ради Кисіль В.Л. в ході обговорення запропонував внести певні зміни до проєкт рішення: в частині визначення термінів його виконання. Депутати підтримали.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про внесення змін до Рішення Овруцької міської ради № 1117 від      23 грудня 2021 року «Про зміну форми трудових договорів з керівниками закладів культури та з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) закладів культури комунальної власності».

Заступник голови комісії                                                        Кашуба Т.А.