ПРОТОКОЛ №17 засідання постійної комісії з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 20 червня 2022 р.

Фото без описуПРОТОКОЛ  №17

засідання постійної комісії з

гуманітарних питань, освіти, медицини, культури,

фізичного виховання та соціального захисту населення

від 20 червня 2022 року

Присутні: голова комісії:  Соботюк Л.І.

Члени комісії: Гаращук М.В., Кашуба Т.А.,  Мошківська Л.П.

Відсутні: Давидюк Ю.В.

Порядок денний засідання

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк Катерина Миколаївна - директор

Центру надання соціальних послуг

1. Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв., відповіді на запитання до 3 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1.  Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄДавидюк К.М. - директор Центру надання соціальних послуг

Участь в обговоренні проєкт рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., секретар ради Кисіль В.Л. Доповідач повідомила депутатів про надходження ще однієї заяви від громадянки на отримання матеріальної допомоги. Депутати запропонували задовольнити дану заяву. Голосували проєкт рішення зі змінами:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади».

СЛУХАЛИ: 2. Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року».

Голова комісії                                                        Соботюк Л.І.

Секретар комісії                                                    Мошківська Л.П.