ПРОТОКОЛ №18 засідання постійної комісії з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 18 липня 2022 р.

Фото без описуПРОТОКОЛ  №18

засідання постійної комісії з

гуманітарних питань, освіти, медицини, культури,

фізичного виховання та соціального захисту населення

від 18 липня 2022 року

Присутні: голова комісії:  Соботюк Л.І.

Члени комісії: Гаращук М.В.,  Мошківська Л.П.

Відсутні: Давидюк Ю.В., Кашуба Т.А.

Порядок денний засідання

1. Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк Катерина Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку, консолідованої

звітності та комунальної власності

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв., відповіді на запитання до 3 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1.  Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року.

ДОПОВІДАЄРибинська Н.М. – заступник міського голови

Секретар міської ради Кисіль В.Л. поставив запитання доповідачу по даному проєкту рішення, Рибинська Н.М. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року».

СЛУХАЛИ: 2.  Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄДавидюк К.М. - начальник відділу бухгалтерського обліку, консолідованої  звітності та комунальної власності

Участь в обговоренні проєкт рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Гаращук М.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади».

СЛУХАЛИ: 3. Різне.

Депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П. поставили запитання начальнику відділу з гуманітарних питань Ткачуку В.Г. щодо надання відпустки освітянам у розмірі 56 днів, як це було до введення режиму воєнного стану в Україні. Також було поставлено запитання щодо будівництва укриття в Шоломківському ліцеї. Ткачук В.Г. надав депутатам вичерпні відповіді на їх запитання.

Голова комісії                                                        Соботюк Л.І.

Секретар комісії                                                    Мошківська Л.П.