ПРОТОКОЛ №20 засідання постійної комісії з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 21 жовтня 2022 р.

Фото без описуПРОТОКОЛ  №20

засідання постійної комісії з

гуманітарних питань, освіти, медицини, культури,

фізичного виховання та соціального захисту населення

від 21 жовтня 2022 року

Присутні: голова комісії:  Соботюк Л.І.

Члени комісії: Гаращук М.В.,  Мошківська Л.П.,  Давидюк Ю.В.

Відсутні: Кашуба Т.А.

Порядок денний засідання

1. Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки та втрату чинності рішення Овруцької міської ради від 15.06.2021р. №582.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Нестеренко Марина Миколаївна – директор

Центру надання соціальних послуг

1. Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Овруцької міської ради на 2018-2023 роки.

Інформує: Півень Анна Іванівна – заступник

начальника відділу з гуманітарних питань

1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медицини та її профілактичної спрямованості КНП «Овруцький центр первинної  медико-санітарної допомоги» (далі Центру) на 2020-2022 роки.
  2. Про внесення змін до структури КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради.

Інформує: Шевчук Олександр Іванович – директор

Овруцького ЦПМСД

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 3 хв., виступи/запитання до 2 хв.,

відповіді на запитання до 2 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року».

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки та втрату чинності рішення Овруцької міської ради від 15.06.2021 р. №582.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки та втрату чинності рішення Овруцької міської ради від 15.06.2021 р. №582».

СЛУХАЛИ: 3.  Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄНестеренко М.М. – директор Центру надання соціальних послуг

Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В. В ході обговорення було запропоновано внести певні зміни до проєкту рішення. На голосування було поставлено проєкт рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади».

СЛУХАЛИ: 4.  Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄНестеренко М.М. – директор Центру надання соціальних послуг

Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Гаращук М.В. В ході обговорення було запропоновано внести певні зміни до проєкту рішення. На голосування було поставлено проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 0, «Утримались» - 1

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Овруцької міської ради на 2018-2023 роки.

ДОПОВІДАЄ: Півень А.І. – заступник начальника відділу з гуманітарних питань

Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В. В ході обговорення було запропоновано внести певні зміни до проєкту рішення, а саме виключити п.3.17 і п.3.18 з тексту рішення. На голосування було поставлено проєкт рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Овруцької міської ради на 2018-2023 роки».

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медицини та її профілактичної спрямованості КНП «Овруцький центр первинної  медико-санітарної допомоги» (далі Центру) на 2020-2022 роки.

ДОПОВІДАЄ: Шевчук О.І. – директор Овруцького ЦПМСД

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Програми розвитку первинної медицини та її профілактичної спрямованості КНП «Овруцький центр первинної  медико-санітарної допомоги» (далі Центру) на 2020-2022 роки».

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до структури КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Шевчук О.І. – директор Овруцького ЦПМСД

Під час обговорення проєкт рішення депутати звернулися до доповідача розробити графік прийому сімейних лікарів з подальшим його затвердженням  та доведенням до відома населення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до структури КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради».

Голова комісії                                                        Соботюк Л.І.

Секретар комісії                                                    Мошківська Л.П.