Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбудеться у Варшаві (Польща) з 15 по 16 лютого 2023 року

  • 120

Фото без описуВаршава, Республіка Польща

«Відбудова  України – це не локальний проект, не проект одного народу, а спільне завдання всього демократичного світу – усіх країн, які можуть сказати про себе: ми цивілізовані.»

Президент України Володимир Зеленський

Поки Збройні Сили нашої країни мужньо борються з агресором, українсько-британська виставкова компанія “Прем’єр Експо” започаткувала спеціалізовану виставку та конференцію ReBuild Ukraine, яка сприятиме відновленню нормального життя українських громад, постраждалих внаслідок війни.

Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine відбудеться у Варшаві (Польща) з 15 по 16 лютого 2023 року.

Даний захід відбудеться за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань, Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Польща, Лондонської торгово-промислової палати та профільних міністерств країн-партнерів ЄС.

Основною метою цього заходу є прискорення фінансування для відновлення українських громад, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

ReBuild Ukraine прагне об’єднати на єдиній публічній платформі державні структури, міжнародні донорські та фінансові організації, територіальні громади, представників благодійних фондів, інвестиційних та будівельних компаній.

Відбудеться міжурядовий прес-брифінг, на якому ми очікуємо, що представники країн-учасниць висловляться про свою причетність до відбудови України. Відбудова України стане наймасштабнішим проектом реконструкції з періоду Другої Світової Війни. Масштаби руйнувань настільки значні, що лише завдяки активній участі країн-партнерів можливо буде подолати цей виклик. Це стане вікном можливостей для розвитку багатьох галузей економіки як в Україні, так і в інших країнах світу.

Своїм баченням процесу реконструкції запрошені представники органів державної влади:

  • Представник Офісу Президента України
  • Представник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України
  • Пан Ларс Люкке Расмуссен, Міністр Закордонних справ Королівства Данія 
  • Пан Вальдемар Буда, Міністерство Економічного Розвитку і Технологій Республіки Польща
  • Пан Міністр Інж. Йозеф Сікела, Міністерство Промисловості і Торгівлі Чеської Республіки
  • Заступник Міністра пан Вінцас Юруліс, Міністерство Економіки та Інновацій Литовської Республіки
  • Пан Кенан Полео, Комісар Його Величності з питань торгівлі у Східній Європі та Центральній Азії 
  • Представник Міністерства економіки та клімату Німеччини

Запрошуємо українські та міжнародні ЗМІ на прес-брифінг 

АКРЕДИТАЦІЯ

Ключовим елементом експозиції стане Національний павільйон “Україна та її Громади”, де 23 українських міст та населених пунктів презентуватимуть власне бачення пріоритетних проектів реконструкції та майбутнього розвитку своїх громад за допомогою залучення інвестиційних та благодійних коштів.

Марафон Громад – презентації кожної української громади-учасниці відбудеться 15-16 лютого 2023 року.

ПРОГРАМА

Інвестиційна конференції “Відродження нації. Міста України. Перспективи для інвесторів та партнерів”. Головною темою для дискусії стане питання економічного потенціалу українських муніципалітетів з інвестиційної точки зору. Чому варто інвестувати в Україну? Індустріальні парки – ключовий інвестиційний тренд.

Аналіз найбільш успішних та актуальних інвестиційних кейсів в Україні.

Запрошуємо представників інвестиційних організацій та фінансових установ. РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

Україна – це найбільший у світі будівельний майданчик! – ключовий меседж, який лежить в основі іншого виставкового заходу – Recovery Construction Forum, який відбудеться 15 лютого 2023 року. Головними партнерами “Прем’єр Експо” в організації цього заходу стали FIEC – Європейська Федерація Будівельної Індустрії та Конфедерація Будівельників України.

Форум об’єднає провідні будівельні компанії України та ЄС. Головною темою стануть питання стратегічного плану відновлення, норм та процедур залучення міжнародних компаній до процесу відбудови України. 

Зазначимо, що обсяги втрат на відновлення цивільної та критичної інфраструктури становлять близько 750 мільярдів доларів США.

ПРОГРАМА

Відвідувачів та гостей ReBuild Ukraine чекає унікальна експозиція будівельних технологій, обладнання та матеріалів, представлених понад 270 найпотужнішими виробниками з 22 країн світу, а саме

Україна, Австрія, Бельгія, Великобританія, Грузія, Данія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Республіка Корея, Румунія, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія.

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Бажаєте взяти участь у Міжнародній виставці та конференції ReBuild Ukraine?

Варіанти участі у заході

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати Міжнародну Спеціалізовану Виставку та Конференцію “ReBuild Ukraine 2023”!

15 – 16 ЛЮТОГО 2023 РОКУ

Запрошуємо представників ЗМІ: Media Accreditation

https://www.linkedin.com/company/rebuildukraine/

https://www.facebook.com/www.rebuildukraine.in.ua

https://www.instagram.com/rebuildukraine.in.ua/

Контактний номер Торгового відділу Посольства Королівства Бельгія в Україні: + 380442391846