Ідуть в небо Герої… Овруччина прощається із Захисником України – Руль Сергієм Івановичем

Фото без описуІдуть в небо Герої…

З глибоким сумом і скорботою Овруцька міська рада повідомляє про важку втрату для громади.

Завтра, 13 лютого 2023 р., Овруччина попрощається із Захисником України – Руль Сергієм Івановичем,11.09.1977 р.н.. Прощання розпочнеться об 11:00 год на площі Свободи вул. Тараса Шевченка, 31 – а, (біля стели «І мертвим, і живим захисникам України в російсько – українській війні»).

Загинув Герой 31.01.2023 р., в зоні бойових дій, біля н. п. Благодатне Донецької області, захищаючи Україну від російських окупантів.

Навчався в Овруцькій школі №4 та Овруцькому ПТУ №35.

Тривалий час Сергій Іванович проживав в с. Підруддя, згодом -  в с. Кирдани (Рулівщина) Овруцької ТГ.

Герой вірив у Перемогу та віддав своє життя за нашу волю. Громадо, віддамо ж і ми належну шану Герою та гідно проведемо його в останню дорогу.

Поховають Сергія Івановича на новому кладовищі с. Підруддя.

Глибоко сумуємо та співчуваємо батьку Івану Володимировичу, доньці Ірині Сергіївні, всім рідним та близьким!

Нехай легко і світло буде душі Героя в небесній обителі!