До Овруцької громади з гуманітарною допомогою завітав благодійник, волонтер Alessandro Ferresrada Silva

Фото без описуНаша сила в єдності і взаємодопомозі! Саме завдяки підтримці один одного та допомозі небайдужих жителів країн-партнерів України українці мають змогу вистояти у цій жорстокій боротьбі проти окупанта. Щиро дякуємо усім, хто допомагає нам, а особливо нашим Захисникам і Захисницям! Так, 11 лютого 2023 року, за сприяння ГО «Х.М.А.Р.А», до Овруцької громади з гуманітарною допомогою завітав благодійник, волонтер Alessandro Ferresrada Silva, який вже 6 років збирає та доставляє допомогу для українських захисників.

Щиро вдячні Alessandro та Олександру Хмарі, керівнику ГО «Х.М.А.Р.А», за їх благородну справу.

Окрема подяка Василю Заровному, завдяки якому відбулась ця зустріч.

Разом до ПЕРЕМОГИ!