До Овруцької громади завітав волонтер із Німеччини  - Мартін

Фото без опису17 лютого до Овруцької громади завітав волонтер із Німеччини  - Мартін. Благодійник, в супроводі старости Руднянського старостинського округу Овруцької міської ради  Ніни Ігнатюк та головного спеціаліста служби у справах дітей  Овруцької міської ради Галини Шваб, відвідав 10 сімей (пенсіонерів, людей з інвалідністю, дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах). Мартін надав їм гуманітарну та фінансову допомогу, солодощі для малечі. Цікавився як живуть українці під час війни. Поспілкувався із жителями Руднянського старостинського округу, які рішуче налаштовані на перемогу України в російсько – українській війні.

Допомогу від Мартіна також отримали й військові.

Висловлюємо щиру вдячність благодійнику за надану гуманітарну допомогу та підтримку, яка сьогодні є надзвичайно важлива, за його дійсно велике бажання підтримати людей, які найбільше потребують допомоги.

Разом ми сильні, разом ми подолаємо будь-які негаразди, разом до Перемоги!