До Овруцької громади завітав волонтер із Німеччини  - Мартін

17 лютого до Овруцької громади завітав волонтер із Німеччини  - Мартін. Благодійник, в супроводі старости Руднянського старостинського округу Овруцької міської ради  Ніни Ігнатюк та головного спеціаліста служби у справах дітей  Овруцької міської ради Галини Шваб, відвідав 10 сімей (пенсіонерів, людей з інвалідністю, дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах). Мартін надав їм гуманітарну та фінансову допомогу, солодощі для малечі. Цікавився як живуть українці під час війни. Поспілкувався із жителями Руднянського старостинського округу, які рішуче налаштовані на перемогу України в російсько – українській війні.

16 дітей Овруцької міської громади відвідали новорічну локацію «Залізний Миколай» у Києві

Щодня зігріваймо теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуймо наші зусилля заради їхнього безпечного та щасливого майбутнього. Що може бути краще за щасливі оченята дітей?!  Діти – це наше майбутнє. І ніхто не повинен забирати у них свята та відчуття дива.