Відкриття меморіальних дощок на честь Невмержицького Олександра Миколайовича та Левківського Ярослава Станіславовича

Фото без опису21 лютого на території Овруцького ліцею №3 Овруцької міської ради відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальних дощок на честь колишніх випускників ліцею, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни – Невмержицького Олександра Миколайовича та Левківського Ярослава Станіславовича, які віддали своє життя за Незалежність та територіальну цілісність України.

Встановили меморіальні дошки на фасаді ліцею у якому навчалися Герої.

На урочистій церемонії були присутні рідні загиблих, друзі, педагогічний колектив, земляки, Овруцький міський голова Іван Коруд; начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук.

Ведучий сумної події, що зібрала усіх небайдужих, Микола Тимошенко, ознайомив присутніх з біографічними даними загиблих.

Начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук, вручив мамі-Оксані Миколаївні - Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, яким було нагороджено її сина -Левківського Ярослава Станіславовича (посмертно).

«Ушановуючи пам'ять захисників України - Олександра Миколайовича та Ярослава Станіславовича ми надихаємось їх подвигами, що дає нам можливість із впевненістю дивитися у майбутнє. Герої не відступили до останнього подиху та достойно давали відсіч російським окупантам. Низько вклоняюся батькам загиблих Героїв.», - сказав міський голова Іван Коруд.

Долучилися до проголошення скорботних промов товариш загиблого Невмержицького Олександра Миколайовича - Яків Грищук; перша вчителька Левківського Ярослава Станіславовича – Тетяна Ковтунович та заступник директора з виховної роботи Наталія Мельникова.

Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

Право відкрити меморіальні дошки було надано матері Невмержицького Олександра – Раїсі Невмержицькій та Овруцькому міському голові Івану Коруду; матері Левківського Ярослава - Оксані Левківській та директору Овруцького ліцею № 3 Овруцької міської ради Анатолію Коронському.

Учасники заходу поклали живі квіти до меморіальних дощок на знак великої шани та вічної пам’яті.

Настоятель Свято – Михайлівського храму с. Піщаниця отець Петро освятив меморіальні дошки та помолився за упокій душ загиблих Героїв.