На фасалі Бондарівського ліцею відкрили меморіальну дошку Захиснику України - Лукашову Олександру Петровичу

Фото без опису18 лютого 2023 р. в селі Бондари Овруцької ТГ на фасаді Бондарівського ліцею відкрили дошку загиблому Герою, Почесному громадянину міста Овруч (посмертно), учаснику російсько – української війни: Лукашову Олександру Петровичу. 1 квітня 2022 року Олександр Петрович був мобілізований до лав Збройних сил України. Захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави отримав, поранення на полі бою несумісні із життям. Після чого 29 липня 2022 року помер.

Вшанувати світлу пам'ять Героя прийшли рідні, друзі, знайомі, односельці. Участь у відкриті меморіальної дошки взяли Овруцький міський голова Іван Коруд; староста Бондарівського старостинського округу Наталія Герасимчук, начальник 1 відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук, педагогічний колектив ліцею.

«В селі користувався повагою, спокійний, відповідальний, чесний, завжди приходив на поміч односельцям, брав активну участь у будівництві місцевої церкви. Був хорошим батьком та дбайливим сім’янином.» - відмітила староста Наталія Герасимчук.

«Розділяємо пекучий біль втрати з дружиною Тетяною Дмитрівною та дітьми Олександра Петровича. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної вам людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність усієї України», - відмітив міський голова Іван Коуд.

Гарні слова про Героя прозвучали й від начальника 1 відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковника Ігоря Кобельчук та директора місцевої школи Олени Новицької. Тепло відгукнувся про загиблого Захисника сусід та добрий товариш - Валентин Заруцький. Учні ліцею декламували зворушливу поезію на честь Олександра Петровича.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Героя – Тетяні Дмитрівні, сину Антону та доньці Юлії.

Вшанували пам'ять Героя хвилиною мовчання.

Місцевий священник отець Володимир освятив пам’ятний знак, до якого потому присутні поклали живі квіти.