Коростенське ТОВ «Автосвіт ЛТД» інформує!

Фото без описуКоростенське ТОВ «Автосвіт ЛТД» інформує щодо прийнятого рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради № 776 від 02.02.2023 р., стосовно організації транспортного сполучення між населеними пунктами Овруцької міської територіальної громади:

Коростенське ТОВ «Автосвіт ЛТД» обслуговує населені пункти Овруцької громади тільки маршрутами міжміського внутрішньообласного сполучення, де в розкладах руху закладено зупинки в усіх населених пунктах територіальної громади. Всі рейси  відправляються з Овруцької автостанції, обслуговуються пасажири через касу автостанції.

Тільки один міжміський внутрішньообласний маршрут Овруч – Народичі - Коростень, у розкладі руху якого закладено зупинки по Овруцькій громаді між населеними пунктами Овруч – Народичі, у зв’язку з воєнним станом, тимчасово був призупинений. На даний час вирішується питання про відновлення руху автобусів на вказаному маршруті.

Попередній продаж квитків здійснюється тільки на маршрути початкова зупинка яких АС Овруч, а коли АС Овруч є проміжною зупинкою маршруту попередній продаж квитків не здійснюється.