Вічна пам'ять Герою - Швабу Івану Миколайовичу!

Фото без описуЗ невимовним сумом, Овруцька міська рада повідомляє про загибель нашого земляка…

26 лютого 2023 р. біля н. п. Вугледар Волноваського району Донецької області, внаслідок бойових дій противника, гідно виконуючи свій військовий обов’язок по захисту Батьківщини, загинув молодший сержант, командир відділення інженерно – саперного взводу, механізованого батальйону в/ч А2167 – Шваб Іван Миколайович, 03.06.1989 р.н., житель с. Шоломки.

Навчався в Шоломківській школі (1995 – 2006 р.)

Працював електрозварювальником в пункті технічного обслуговування вагонів Південно – Західної залізниці м. Овруч. Згодом – в ДН-4 – складачем поїздів.

До початку повномасштабної війни, починаючи з 03.08.2019 загиблий Герой брав участь у бойових діях в зоні  АТО (ООС).

Прощання з Героєм, церемонія відспівування та поховання відбудеться завтра, 04.03.2023р.

- 12 год 00 хв - прощання із загиблим Захисником  - вдома за

адресою: с. Шоломки, вул. Центральна;

- 13год00хв – відспівування загиблого Героя — в церкві с.Шоломки;

- 13 год 30 хв – мітинг на цвинтарі с. Шоломки.

Від імені всіх жителів громади висловлюємо найщиріші співчуття матері – Надії Миколаївні, сестрі – Катерині Миколаївні рідним, близьким, побратимам.

Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам'ять Герою!