Більше 20 тисяч добровольців виявили бажання долучитись до «Гвардії наступу»

  • 84

Фото без описуПро це на брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

Він сказав, що Нацгвардія продовжує комплектувати штурмові бригади «Гвардії наступу» та відбирати людей для формування резервів цих бригад.

«На сьогодні від добровольців, які якнайшвидше хочуть взяти участь у звільненні України від «руського міру» в складі бригад Національної гвардії України, надійшло 20 204 звернення, з яких понад 16,5 тисяч через сайт «Гвардії наступу», - сказав Микола Уршалович.

За його словами, також виявили бажання проходити подальшу службу в бригадах «Гвардії наступу» велика кількість військовослужбовців, які уже служать в інших військових частинах НГУ.

«В цілому ми відзначаємо високий рівень вмотивованості охочих вступити до лав штурмових бригад «Гвардії наступу», - зазначив Микола Уршалович.

Він додав, що разом з тим є певний відсоток кандидатів, які не проходять відбір до штурмових бригад за станом здоров’я, через недостатній рівень фізичної підготовки або за результатами співбесіди.

«По можливості таким кандидатам ми пропонуємо проходження служби в інших підрозділах і на посадах, де вимоги не такі високі», - сказав Микола Уршалович.