Вітання міського голови Івана Коруда з Благовіщенням Пресвятої Богородиці

Фото без описуДорога громадо Овруччини, шановні гості міста!

7 квітня ми святкуємо одне з найбільших християнських свят Благовіщення Пресвятої Богородиці! Саме в цей день Діва Марія дізналася благу звістку про те, що стане Богородицею і матір'ю Спасителя нашого, Ісуса Христа. Нехай же в це світле свято наші душі наповнюються тільки найкращими помислами, щоб в житті кожного з нас була своя блага вість.

На жаль, ми живемо в умовах війни, але віра на перемогу залишається непохитною, як і незмінна віра на добру звістку, що наші Захисники і Захисниці якнайшвидше повернуться до своїх домівок, а Україна буде вільною, незалежною, суверенною країною.

Вітаю всіх Вас з великим святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Бажаю тільки хороших звісток. Будьте щасливі, здорові і вірні Господу.

Вітаю з цим величним святом наших Героїв та висловлюю щирі слова вдячності Захисникам та Захисницям - усім, хто боронить нашу Україну від загарбників. Гордимося Вашою мужністю та героїзмом – Ви неперевершені! Слава Героям! Слава Україні!

Нехай Пресвята Богородиця візьме Вас під свій покров та відведе від України цю страшну війну.

Нехай збудуться всі Ваші мрії і сподівання!

З найкращими вітаннями, міський голова Іван Коруд