Вічна та світла пам'ять Герою: Березовському Олександру Петровичу

Фото без опису09.04.2023 р помер Березовський Олександр Петрович, 24.08.1964 р. н., уродженець с. Коптівщина, від отриманої  у бою контузії, що дала ускладнення на стан здоров’я.

Закінчив Покалівську школу.

В 1985 – 1990 роках навчався у Білоцерківському інституті, працював ветлікарем у Запорізькій області, потім у м. Херсон на різних посадах.

З 2015 по 2017 роки перебував у зоні АТО, був командиром взводу.

З перших днів повномасштабного вторгнення приймав активну участь по обороні Херсона та області, був тяжко поранений. Після лікування приступив до обов’язків командира роти 124 бригади територіальної оборони в м. Херсон.

Обороняв Миколаїв та звільняв Херсонську область, приймав участь в обороні Харківської та частини Луганської областей.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 13.04.2023р о 12 год 00 хв – в с. Покалів, вул. Шляхова на подвір’ї будинку сестри Старовойт  Любови Петрівни.

Мітинг, відспівування та поховання відбудуться на цвинтарі с. Покалів.

Від імені всієї громади висловлюємо щирі співчуття дружині – Тетяні Борисівні, синам Петру Олександровичу та Павлу Олександровичу, сестрі Любові Петрівні та внуку Давиду.

Схиляємо у скорботі голови перед пам'яттю земляка! Вічна та світла пам'ять Герою!