Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда зі світлим Христовим Воскресінням!

  • 158

Фото без описуДорогі Овручани та гості громади!
Вітаю усіх із Христовим Воскресінням - святом, яке завжди несе світло, любов, добро, надію на відродження.
На жаль, сумна та страшна війна, торкнулася кожного з нас своїм чорним крилом, затьмарила наше щасливе життя, затьмарила  великодню радість кожного українця, завдавши багато горя, болю та сліз. Але заради майбутнього нашої України,  кожен із нас має віднайти в собі сили -  жити, допомагати Захисникам, молитися за них, вірити у перемогу. Нехай у ці Великодні дні наші думки та слова будуть скеровані  на перемогу, яку для нас наближають Збройні сили України.
Як Христос переміг смерть, так і Україна – переможе і воскресне. Ми обов’язково дочекаємося, що у наш дім неодмінно повернеться мир і спокій. Будемо радіти звичайним людським речам. 
Багато наших Героїв зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу зустріти Великодні дні. 
Щиро дякую кожному Захиснику, кожній Захисниці, які зі зброєю в руках, мужньо боронять нашу незалежність, захищаючи Україну та український народ. Доземно вклоняюся оборонцям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють. Кожного дня, весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає їх, дарує силу та зміцнює бойовий дух.
Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину. На жаль, вони ніколи не зустрічатимуть Великдень разом з нами. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих. 
В день Воскресіння Господнього щиро дякую батькам, рідним, близьким людям - полеглих воїнів, що виховали справжніх патріотів своєї країни. Розділяємо ваше горе в щирій молитві до Господа Бога.
Вірю, що з благословення Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину, нашу Овруччину.
У день Великодня, дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині, миру нашій Україні. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – добробутом і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою. Нехай всі, хто боронить рідну землю: сини, дочки, чоловіки, батьки – наші Герої повернуться додому живими та здоровими.
Божого Вам благословення!
Христос Воскрес! Воскресне Україна! Слава Героям! Слава Україні!

З повагою, міський голова         Іван Коруд