На Житомирщині за сприяння Фонду ООН вже створені 4 мобільних бригади протидії домашньому насильству

  • 65

Фото без описуНа сьогодні Житомирська область є одним з найактивніших учасників протидії домашньому насильству в Україні. За останні кілька років в області створені та реалізовується низка ініціатив, які допомагають постраждалим внаслідок насильства знаходити підтримку та захист. Частина таких програм стали можливі завдяки міжнародним організаціям, серед яких – Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Завдяки партнерству громад Житомирщини, Житомирської ОВА та Фонду, для всіх, хто відчув на собі прояви домашнього насильства, в області працюють 4 мобільні бригади у Хорошівській, Коростенській (2) та Житомирській громадах.

Загалом від початку роботи, бригадами здійснено близько 500 виїздів та надано допомогу понад 1000 жителям Житомирської області.

Фахівці мобільних бригад – це люди, які не просто мають уявлення про надання допомоги, але й уміють поступово побудувати довіру з постраждалими. Отримати соціально-психологічну допомогу можуть як жителі громад, так і переселенці. Спеціалісти та спеціалістки бригад виїжджають на виклики до найбільш важкодоступних місць і надають послуги людям, які з різних причин обмежені у пересуванні.

Також нещодавно для мобільної бригади в Житомирі було передано службовий автомобіль, наданий урядом США через Агентство з міжнародного розвитку USAID.

Якщо ви переживаєте домашнє насильство, зверніться за допомогою до фахівців мобільних бригад за телефоном:

  • в Житомирській громаді: 050527-56-87;
  • в Хорошівській громаді: 050 532-95-19;
  • в Коростенській громаді: 050533-10-78 (Коростень), 096 141-51-86 (Коростенський район).