Фото без описуОвруцька громада отримала гуманітарну допомогу від команди"Blaljus I Samverkan"  зі Швеції, яку очолює Парі Йохансон. Іноземні партнери надали пожежний автомобіль та необхідне спеціалізоване спорядження.
Міський голова Іван Коруд під час передачі автомобіля наголосив: “Сьогодні маємо наочний приклад, наскільки важливим є партнерство з нашими іноземними друзями. Овруцька територіальна громада щиро вдячна Пару Йохансону та команді "Blaljus I Samverkan" за надану допомогу в отриманні пожежного автомобіля для добровільної пожежної команди Овруцької громади, а також Роману Тарасовичу, Володимиру Нехаю та Остапу Процику за доставку даного автомобіля.»