Сьогод­ні в Овруцьку гро­ма­ду на­дій­шла тра­гіч­на звіс­тка про за­ги­бель вій­сько­вос­лужбов­ця – Левківського Ростислава Валерійовича…

Фото без описуСьогод­ні в Овруцьку гро­ма­ду на­дій­шла тра­гіч­на звіс­тка про за­ги­бель вій­сько­вос­лужбов­ця – Левківського Ростислава Валерійовича

23 червня 2023 р. в районі н. п. Старикове Глухівського району Сумської області, вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність загинув снайпер (2 категорії) – розвідник 2 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу 2 розвідувальної роти, старший солдат Левківський Ростислав Валерійович, 1984 р. н., житель с. Левковичі.

Навчався в Левковицькій школі (1-9 кл) та Можарівській школі (10 – 11 кл).

До мобілізації працював на заправці в с. Словечне Словечанської громади.

24.02.2022 р. був призваний на військову службу 1 відділом Коростенського РТЦК та СП.

Від імені жителів громади та колективу Овруцької міської ради, міський голова Іван Коруд висловлює найщиріші співчуття мамі Галині Василівні, дружині Раїсі Олексіївні, дочці Ярославі Ростиславівні рідним, близьким, побратимам, друзям.

Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам'ять Герою!

(Про дату та час поховання -  буде повідомлено додатково).