Вдячність Данському  агентству з управління надзвичайними ситуаціями DEMA International Logistics Centr за благодійну допомогу Овруцькій громаді

Фото без описуОвруцька міська рада висловлює щиру вдячність Данському  агентству з управління надзвичайними ситуаціями DEMA International Logistics Centr за благодійну допомогу нашій громаді.

Сьогодні, коли в нашій країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!

Саме завдячуючи Вашій небайдужості та підтримці жителі нашої громади отримали необхідну допомогу, яка є вкрай важливою.

Низький уклін Вам за Ваші чуйні, теплі серця та готовність надати підтримку в тяжку хвилину.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Дякуємо за підтримку!

Разом ми - сильні! Разом – до перемоги! Слава Данії! Слава Україні та її Героям!