Фото без описуЖителька с. Кирдани Овруцької міської територіальної громади Першко Марія Василівна 5 липня 2023 р. відзначила свій 100-літній ювілей.

В Овруцькій громаді з шаною та повагою ставляться до старожилів. Адже - це те покоління, що росло у дуже непростих умовах воєнного та повоєнного часу 1939 – 1945 р., це те покоління, яке відбудовувало нашу країну у ті далекі часи, тому є прикладом для нас усіх і у своїй праці, і у відношенні до суспільства та вірі у Господа Бога. Тому наш обов’язок – поважати та оберігати їх.

З цієї нагоди секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль та староста Кирданівського старостинського округу Світлана Корчемна завітали до ювілярки, аби привітати її, вручивши квіти, подяку та подарунки.

Гості побажали ювілярці міцного здоров’я та спокійних і радісних днів.

Нехай Господь благословить нашу ювілярку великими милостями і дарує ще многих і благих літ.