Відбувся футбольний турнір «Кубок пам’яті Ветеранів футболу Овруччини»

Фото без описуТрадиційно у першу неділю серпня вшановують пам'ять спортсменів – футболістів Овруччини, тому 5 серпня 2023 року на центральному стадіоні міста  відбувся «Кубок пам’яті Ветеранів футболу Овруччини», серед ветеранських команд 40+. У турнірі взяли участь чотири команди: ФК «Овруч», ФК «Малин», ФК «Городок» та ФК «Радогоща».

Офіційну частину футбольного мачту розпочали з хвилини мовчання,  де вшанували пам'ять футболістів, поіменно згадавши кожного земляка. Пам'ять про них назавжди залишиться у наших серцях.

Учасників та вболівальників пам’ятного заходу привітали Овруцький міський голова Іван Коруд та директор ДЮСШ Руслан Воробей.

За результатами зустрічей перше місце посіла команда «Малин»

II місце команда ветеранів «Радогоща»

III місце – команда ветеранів «Овруч»

IV місце – команда ветеранів «Городок».

Команди були нагороджені кубками та грамотами.

Хоча турнір й проходив у напруженій боротьбі, а команди посіли відповідні місця, на футбольному полі цього дня - перемогла дружба, адже наприкінці кожного матчу лунало «Слава Україні! Героям Слава!».

Приємно, що такі зустрічі проходять щорічно, завдяки їм, хороші справи, розпочаті ветеранами, яких, на жаль, немає серед нас, живуть і дають поштовх для нових звершень.