У Овруцькій та Словечанських громадах відбулися заходи до Дня працівника лісу

Фото без описуНа передодні Дня працівника лісу у філіях «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство""Словечанське лісове господарство" ДП "Ліси України" та в ДП "Словечанський лісгосп АПК" відбулися урочисті заходи.

Міський голова Іван Коруд привітав працівників лісових підприємств з професійним святом; за самовіддану працю вручив грамоти Овруцької міської ради та грошову винагороду.

У філії «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство" ДП «Ліси України» не забули  і про шкільне лісництво, яке протягом багатьох років діє на базі Овруцького ліцею №3 та своїх підшефних запросили на захід. У свою чергу учнів долучились до привітань для своїх «шефів», за що отримали від директора підприємства  Руслана Бондарчука солодкі подарунки.