Навчання жінок-фермерів

Фото без опису

В рамках програми допомоги у відновленні аграрного сектора України за спонсорської підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JIСА) Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної (військової) адміністрації спільно з Поліським національним університетом реалізується пілотний проект з навчання прогресивним практикам ведення рослинництва для жінок-фермерів Житомирської області.

Навчання буде проводитись на базі університету (м. Житомир, бульвар Старий, 7), курс навчання 2 тижні (10 занять), початок навчання 09 жовтня 2023 року о 10.00 год.

Бюджет проекту передбачає відшкодування учасницям транспортних витрат, надання навчальних матеріалів та канцелярських товарів, харчування, а також забезпечення насінням трьох видів овочів і комплексними добривами для їх пробного застосування слухачами в практиці домашнього городництва.

За детальною інформацією і записом на навчання звертайтесь за телефоном 0974135510.