Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Міжнародним днем людей похилого віку

Фото без описуШановні наші ветерани, найстарші жителі громади!
1 жовтня відзначається Міжнародний День громадян похилого віку і День ветерана. Засвідчую глибоку повагу до Вас і можу лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова батькам, матерям, ветеранам, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за багаторічну самовіддану працю та доброту, яку вони дарують.

Прийміть слова щирої шани та сердечної вдячності за Ваш розум, мудрість, за ваше терпіння та безцінний досвід.

Низько вклоняюсь перед Вами за плідні роки праці.

Бажаю, щоб ваші роки були дійсно вашим багатством.

Нехай теплою і лагідною буде ваша золота осінь.

Здоров’я Вам, щастя і добра, Миру Вам, оптимизму і Перемоги!

З повагою, міський голова          Іван Коруд