На Житомирщині передали 15 генераторів для ДБСТ та патронатних сімей

Фото без описуДля дитячих будинків сімейного типу та патронатних сімей передали 15 генераторів у межах крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це підтримка сімейних форм виховання на Житомирщині, задля енергетичної безпеки родин з дітьми у зимовий період.

«Аби родини ДБСТ та патронатні сім’ї були спокійними цієї зими, за запитом від Житомирської ОВА придбали і передали генератори у рамках гуманітарного кейс-менеджменту. Це коли надавачі гуманітарного кейс-менеджменту, які задіяні у проєкті, спілкуються з цими родинами і знають їхні нагальні потреби. Таким чином забезпечили генераторами 6 ДБСТ та 9 патронатних сімей», – розповідає керівниця крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ У Житомирській області Маргарита Сіранчук.

Це родини з таких громад:

• Оліївська,
  • Пулинська,
  • Олевська,
  • Довбиська,
  • Стриївська,
  • Житомирська,
  • Малинська,
  • Любарська,
  • Звягельська,
  • Коростишівська,
  • Овруцька,
  • Потіївська,
  • Горщиківська.

Генератори допоможуть цим родинам почуватися більш впевнено та комфортніше за будь-яких ситуацій взимку. Вони матимуть певну енергетичну незалежність у випадках блекаутів або перебоїв з електроенергії.

Нагадаємо, що у вересні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» передала цільову матеріально-технічну допомогу для родин з дітьми, які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій. Це холодильники, пральні машини, кухонні плити, ноутбуки, ліжка, шафи та столі зі стільцями.