Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні жителі Овруцької громади!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

Цей день – особлива дата в історії України. 10 років тому, 21 листопада 2013 року, українці вийшли на Майдан Незалежності, щоб відстояти свою гідність та свободу. Цей протест став початком Революції Гідності, яка змінила хід історії України. 24 лютого 2022 року російські нелюди почали повномасштабне вторгнення на українську землю. Протягом 636 днів єдиний та героїчний український народ не лише стримує, але  й звільняє від окупантів рідну землю. Ми обов’язково вистоїмо, переможемо та відновимо нашу країну.

Сьогодні я віддаю шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які зробили крок назустріч небезпеці, виступивши на захист демократичних цінностей і відстоявши національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Низько вклоняюсь перед  нашими воїнами, які захищали та нині захищають наш суверенітет та територіальну цілісність.

Щиро дякую всім, хто наближає Перемогу у тилу.

У цей день бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра та мирного неба над головою.

Слава Героям!

Слава Україні!