Траурний кортеж доставить «на щиті»  Дениса Миколайовича Дуба

Фото без описуДо уваги жителів Овруцької громади!

Сьогодні, 01.12.2023 р., орієнтовно о 12 год 45  хв – 13 год 15 хв., траурний кортеж доставить «на щиті»  Дениса Миколайовича Дуба  в м. Овруч (морг, після проведення всіх необхідних процедур – траурний кортеж направиться в рідне село Героя (Слобода Шоломківська)).

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського, Зарічанського, Шоломківського старостинських округів в цей час створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка аби гідно зустріти полеглого Героя.

Орієнтовно о 13 год. 30 хв в м. Овруч на площі Свободи (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті  Героя – Дениса Миколайовича.

Просимо всіх небайдужих в цей час прибути на площу, щоб вшанувати пам'ять нашого Героя та провести його в останню

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 02.12.2023 р. об 11 год 00 хв – церемонія відспівування та прощання з Героєм вдома в с. Слобода Шоломківська, вул. Молодіжна, 50.

Мітинг – реквієм та поховання Героя відбудеться на цвинтарі в с. Слобода Шоломківська.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!