Фото без описуВиконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ за 2023 рік»

В КНП «Овруцька міська лікарня» функціонує поліклінічно-діагностичне відділення  з денним стаціонаром та  11  стаціонарних відділень на 193 ліжка.

Всього працює персоналу 402 особи, з них:

лікарів -85,

середнього медичного персоналу -167

молодшого медичного персоналу -72

інших – 78.

Впродовж 2023 року проліковано в стаціонарних відділеннях – 8 342хворих ( проведено ними 58 511 ліжко-днів),   прийнято амбулаторно  в поліклінічно-діагностичному відділенні -111 592 пацієнти .

В неврологічному відділенні проліковано 221 хворий з гострим мозковим інсультом.

В акушерсько-гінекологічному відділенні народилось 177 дітей (92 – хлопчики та 85 дівчаток).

У 2023 році підписано договір з НСЗУ за  19 пакетами  послуг:

1.Хірургічні операції дорослим та дітям в стаціонарних умовах

2.Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій

3.Медична допомога при гострому мозковому інсульті.

4.Медична допомога при пологах

5.Медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах (профілактика, спостереження, діагностика, лікування та медична реабілітація)

6.Гістероскопія

7.ЕГДС

8.Колоноскопія

9.Цистоскопія

10.Бронхоскопія

11.Стаціонарна паліативна допомога

12.Мобільна паліативна допомога

13.Стоматологічна допомога дорослим та дітям

14.Ведення вагітності в амбулаторних умовах

15.Хірургія одного дня

16.Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у амбулаторних умовах

17.Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах

18.Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки

19.Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров'я шляхом організації надання медичної допомоги

Розширення медичних послуг відбувається завдяки залученню молодих спеціалістів   та закупівлі необхідного сучасного медичного обладнання.

В лютому-  відкрито відділення медичної реабілітації на 20 стаціонарних ліжок.

В травні -  завершено  капітальний ремонт терапевтичного відділення.

В жовтні- розпочато капітальний ремонт відділення медичної реабілітації.

Для забезпечення надання якісних медичних послуг придбано та отримано  від благодійних організацій вкрай необхідне дороговартісне сучасне обладнання.

Проведено ремонтні роботи в приміщенні моргу та закуплено  відповідне обладнання: холодильну камеру, стіл для розтинів.

Для економії електроенергії встановлено сонячну електростанцію.

Проект реалізовано за підтримки ГО «Еко Клуб», які забезпечили отримання сонячних панелей у вигляді благодійної допомоги від  Німецької  компанії «Pvexchange» за підтримки АстрідШнайдер та організації доставки в Україну Бродівської громади Львівської області.

Від SanteGroup спільно з проектом USAID отримано два дизельних генератори та один дизельний генератор від UNICEF.

Встановлено мобільний реабілітаційний модуль. Проект реалізовано

БФ «Майнді» у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України, ГО «Безбар'єрність» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці учасників спільноти «Бізнес без бар'єрів» – компанії Visa і Ощадбанку, та за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації.

Проведено заміну покрівель на  будівлях  лікарні за програмою «Відновлення пошкоджених об’єктів» за рахунок резервного фонду області.

Відповідно до програми міською радою проводилось відшкодування:

-  стоматологічнихмедичнихпослуг та зубопротезування- 110 тис.грн.;

- оплати праці стоматологів та зубних лікарів, які надаютьмедичні послуги в сільських населених пунктах (с.Ігнтапіль,с.Шоломки)-   387,1 тис.грн.;

• навчання лікарів, в тому числі курси підвищення кваліфікації, зміна спеціалізації – 87,6 тис.грн.;
  • на амбулаторне лікування хворих із психічними розладами та окремими неврологічними захворюваннями, що не включені до Реєстру лікарських засобів на реімбурсацію за Програмою державних гарантій – 349,6 тис.грн.;
  • на закупівлю предметів, матеріалів, обладнання, інвентарю, предметів довгострокового використання для облаштування приміщення моргу, в тому числі: столу для розтинів з ванною, холодильної камери 2-секційної та інше –222,5 тис.грн.
  • на будівництво та встановлення, підключення до комунікаційних мереж мобільного реабілітаційного модулю, облаштування благоустрою території біля нього- 201,5 тис.грн.

Овруцькою міською радою було надано службове житло  8  молодим лікарям- спеціалістам.