В с. Хлупляни Овруцької громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті учасника російсько-української війни - Андросовича Максима Валентиновича

  • 53

Фото без описуЛюдина живе доти, поки про неї живе пам’ять. А в час, коли на нашу країну напали російські нелюди, і мужні Герої-патріоти стали на захист рідної землі, пам'ять про їхній подвиг набуває надзвичайно високого сенсу.

29 лютого 2024 р. в с. Хлупляни Овруцької територіальної громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті учасника російсько-української війни - Андросовича Максима Валентиновича, який героїчно загинув на сході України, захищаючи рідну землю. Пам’ятну дошку встановили на фасаді адмінприміщення Хлуплянського старостинського округу.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки Захиснику були присутні міський голова Іван Коруд, староста Хлуплянського старостинського округу Руслан Невмержицький, рідні, друзі, вчителі, однокласники та односельці.

Багато слів хороших та сумних було сказано під час заходу в пам'ять про воїна.

Міський голова Іван Коруд висловив вдячність сім’ї Максима Валентиновича  за те, що виховали сина - патріота, який настільки любив свою землю, що віддав за неї найцінніше - власне життя.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя - Юлії Сергіївні та брату Миколі.

Освячення пам’ятного знаку  провів отець Олексій настоятель Свято – Михайлівської церкви с. Левковичі.

Присутні вшанували пам’ять Захисника та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України і поклали квіти до меморіальної дошки.

У наших серцях вічно буде жити пам'ять про кожного воїна.

Вічна пам’ять та шана Герою!

Героям Слава!

Слава Україні!